Pirms kāda laika portāls publicēja rakstu "Liepājas partija sauc palīgā augstākos spēkus", kurā minēts mācītājs Andris Bite. Dieva kalps noliedz jebkādu saistību ar priekšvēlēšanu aģitāciju.

Šā gada 20.maijā portālā publicētajā rakstā  "Liepājas partija sauc palīgā augstākos spēkus" kāds bezpajumtnieks apsūdzēja Ciānas baptistu draudzes mācītāju Andri Biti priekšvēlēšanu aģitācijā.

Andris Bite sarunā ar portālu noliedza, ka „aizlūdzis par Liepājas partijas panākumiem vēlēšanās”, kā to apgalvoja bezpajumtnieks. Tāpat patiesībai neatbilstot fakts, ka viņš aģitējis par to savā draudzē.

Grūti spriest, vai bezpajumtnieks ir kaut ko pārpratis Andra Bites teiktajā vai arī tam bijis nolūks mācītāja sacīto apzināti sagrozīt, taču cilvēks, kurš kalpo Dievam un godprātīgi pilda savu pienākumu, jūtas aizskarts.

Andris Bite portālam sacīja: „Mūsu draudzē NEKAD netiek runāts par politiku. Neesmu mudinājis balsot par Liepājas partiju. Neesmu aizlūdzis par Liepājas partiju, lai tai sekmētos vēlēšanās. Gāju uz fonda "Agape" humānās palīdzības centru, kur ikdienā kalpoju kā garīdznieks. Uzzinot, ka šāda tikšanā būs, protams, ka ierados pie saviem cilvēkiem, par kuriem rūpējos arī ikdienā, palīdzot viņiem iekārtoties darbā, mācot dzīvot normālu dzīvi. Ierašanās mērķis bija aicināt patversmes iemītniekus uzdot jautājumus pašvaldības pārstāvjiem par darba iespējām, nevis prasīt pabalstus. Arī man pašam tā bija iespējas uzdot jautājumus. Protams, es kā garīdznieks noslēgumā lūdzu Dievu. Par Liepāju un fondu "Agape!""

Portāls atvainojas mācītājam Bitem par radušos pārpratumu.