Šī studiju gada pavasara semestrī Liepājas Universitātes pasniedzēju rindas papildinās Fulbraita stipendiāte no Amerikas Linna Kazabona (Lynn Cazabon).

Viņa ieradusies Liepājā, lai saskaņā ar Fulbraita stipendijas programmu LiepU lasītu lekcijas Humanitāro zinātņu un mākslas fakultātes studentiem un nodarbotos ar zinātnisko darbību, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Linnas Kazabonas mākslinieciskā darbība ietver fotogrāfiju, web, mobilo ierīču aplikācijas, skaņu, video un instalācijas. Viņas nesenā radošā darbība ir saistīta ar tehnoloģiju, dabas un cilvēka mijiedarbību.

Pēdējo 20 gadu laikā Linnas Kazabonas darbi ir tikuši plaši izstādīti vietējos un ārvalstu muzejos un mākslas galerijās, kā arī publicēti dažādos katalogos un grāmatās. Fulbraita stipendiāte ir arī Baltimoras apgabala Merilendas Universites (University of Maryland Baltimore County) asociētā profesore.

Linna Kazabona Liepājā ieradās vakar vakarā, bet šodien jau tiekas ar Liepājas Universitātes mācībspēkiem un studentiem.. Plānots, ka no 2.februāra līdz jūnija beigām Fulbraita stipendiāte strādās ar studiju programmas "Jauno mediju māksla", "Dizains" un "Fotomāksla" studentiem.

Interesenti var iepazīties ar Linnas Kazabonas blogu šeit: http://www.lynncazabon.com/