Pirmdien, 28.septembrī, pulksten 18 Biznesa augstskolas "Turība" Liepājas filiāle aicina uz dzejnieka un mūziķa Guntara Rača vieslekciju "Iedvesmojoties...".

Vieslekcija notiks Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas telpās (Rīgas iela 50), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā. Pasākums notiek cikla "Reģioni iedvesmo" ietvaros, kas veidots, lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni.

Guntara Rača dzeja iedvesmo daudzus, tomēr, kur iedvesmu un motivāciju gūst pats mākslinieks? Dzejas lasījumi un neskaitāmi koncerti visā Latvijā, dzejoļu krājumi un dziesmu teksti – tas viss prasa, ne tikai iedvesmu, bet arī lielu daudzumu enerģijas, tāpēc Guntars Račs vieslekcijas laikā atklās arī savu enerģijas recepti.

Tāpat dzejnieks un komponists pastāstīs par vienu gadu savā dzīvē, ko pats dēvē par vienu no piedzīvojumiem un brīnumiem bagātāko gadu, atklājot, ko nācās upurēt, radot pa dzejolim katru dienu.

Guntars Račs ir mūziķis, dzejnieks, bundzinieks, mūzikas izdevējs, producents un neskaitāmu dziesmu autors.

Vieslekciju apmeklēt aicināts ikviens interesents. Vietu skaits klātienē ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē Biznesa augstskolas "Turība" Facebook lapā, 28. septembrī, pulksten 18.