Ceturtdien, 20.augustā, pulksten 21.30 Biznesa augstskolas "Turība" Liepājas filiāle aicina uz brīvdabas kino vakaru Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas pagalmā (Rīgas iela 50), piedāvājot režisores Annas Vidulejas spēlfilmu "Homo Novus".

“Brīvdabas kino vakari ir lieliska tradīcija, ko augstskola aizsāka pērn, pulcējot visai kuplu skatītāju skaitu. Šogad nolēmām tradīciju turpināt. Izvēloties filmu, vadījāmies pēc tā, lai tas būtu pašmāju kino un saistošs ikviena vecuma skatītājam," stāsta Turības Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

Režisores Annas Vidulejas filmas scenārijs tapis pēc Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Filma uz lielajiem ekrāniem nonāca 2018. gada septembrī. Tās sižets vēsta par Rīgu 20.gs. 30. gados, kad mākslinieku aprindās bohēma sit augstu vilni! Galvaspilsēta no laukiem ierodas jauns un nabadzīgs, taču ambiciozs mākslinieks Juris Upenājs, lai iekarotu savu vietu mākslas pasaulē. Jau pirmajā vakarā nokļūstot mākslinieku bohēmā un satiekot savu mīlestību, Jura pirmie soļi Rīgā izvēršas par komisku, reizēm aizkustinošu pārpratumu virknējumu. 

Lai filmas vērošana būtu ērtāka, aicinām saģērbties silti un ņemt līdzi pledus, krēslus vai jebko citu, uz kā apsēsties. Par popkornu parūpēsies pasākuma organizatori.

Filma domāta visai ģimenei, tāpēc aicināti arī vecāki ar bērniem. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt pieteikuma anketu!

Pasākums notiks, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības. Lietus gadījumā kino tiks demonstrēts Liepājas vidusskolas telpās.