Radio SWH sadarbībā ar Liepājas Universitāti izsludina "Radio SWH Spin" komandas atlasi, kurā līdz pat 19. novembrim aicināts pieteikties ikviens Liepājas Universitātes students vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Atlases kārtībā tiks izraudzīti aktīvi, mērķtiecīgi un radoši jaunieši jeb radio personības, kas turpmāk varēs sevi apliecināt un gūt pieredzi tādās pozīcijās kā raidījumu vadītāji, raidījumu producenti un sociālo tīklu menedžeris, informē Radio SWH mārketinga nodaļas vadītājs Eduards Cers.

Studentu radio pilsētai "Radio SWH Spin"  skanējumu Liepājā uzsāka 2019. gada 2. septembrī kā AS Radio SWH un Liepājas Universitātes veidots kopīgs pilotprojekts. Jauniešu auditorijai aktuālais "Radio SWH Spin", kas aizvadītos gadus bija dzirdams internetā, bet 2018. gada 31. jūlijā sāka skanēt Liepājā frekvencē 94,6 FM, tādējādi bija ieguvis jaunu un nebijušu skanējumu – ar nemainīgu pārliecību, ka "radio, kas uzlādē" ēteru turpmāk iedzīvinās jaunas un daudzsološas Liepājas Universitātes studentu balsis.

Projekts tiek īstenots ar mērķi nodrošināt studentiem iespēju apgūt radio raidījumu veidošanas un vadīšanas prasmes, sniegt reālu darba pieredzi, veicināt jaunu radio personību izaugsmi un veiksmīgu studentu iekļaušanos darba vidē. "Pēc diviem aizvadītiem gadiem redzam, ka projekts cerības attaisno – raidījuma Debesmanna vadītāja Evelīna Vasiļčika kļuvusi par Kurzemes radio rīta programma vadītāju, bet Signe Blumberga vairāk nekā pusgadu pildījusi AS Radio SWH mārketinga projektu vadītājas pienākumus. Savukārt raidījumu producents un raidījuma Spinnings ar Robertu vadītājs Roberts Gorodko turpmāk savas darbaspējas apliecinās laikraksta Zemgale žurnālista lomā. Esam patiesi priecīgi un lepni, ka radio pieredze kļuvusi par nozīmīgu jauniešu izaugsmes sākuma punktu," norāda "Radio SWH Spin" projekta vadītāja Ligita Mieze.

Projekta ietvaros studentiem ir iespēja praktizēties un gūt reāla darba pieredzi tādās pozīcijās kā raidījumu vadītājs (vada raidījumu un intervijas, komunicē ar klausītājiem), raidījumu producents (veido raidījumu saturu, uzrunā viesus, nodrošina informācijas plūsmu) un sociālo tīklu eksperts (veido un izvieto saturu radio sociālajos tīklos un mājas lapā).

Līdztekus radio darbībai Liepājas Universitātē tiek pasniegts arī mācību kurss "Radio loma mūsdienu sabiedrībā un biznesā", kura ietvaros Radio SWH profesionāļi studentiem sniedz teorētisku ieskatu radio darbībā, tādējādi veicinot viņu interesi par darbu radio jomā.

"Radio SWH Spin" studija atrodas Liepājas Universitātes telpās Liepājā, Lielā iela 14. Vairāk par atlases noteikumiem: www.radioswhspin.lv.