18.jūlijā sāksies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 13. Saeimas vēlēšanām. Liepājas partija līdz saraksta iesniegšanai neatklāšot savus izvirzītos deputātu kandidātus.

To irliepaja.lv apliecināja partijas biroja vadītāja Dace Gruntmane. Tomēr jau maija sākumā Liepājas partija ziņoja, ka atkārtoti virzīs vēlēšanām gan Valdi Skujiņu, gan četrus Saeimas sasaukumus pēc kārtas, kā arī 7.Saeimā ievēlēto Aiju Barču. Neoficiāli kļuvis zināms, ka būs arī trešais kandidāts – Vilnis Vitkovskis.

Pašreizējais Saeimas deputāts Valdis Skujiņš, kurš savā atvaļinājumā bija ieradies Liepājā un piedalījās domes sēdē, portālam apliecināja, ka kandidātu saraksts Liepājā jau ir apspriests, bet vēl nav apstiprināts ZZS valdē. Vaicāts, vai arī viņš tajā ir, Skujiņš atbildēja: "Neesmu teicis "nē"".

Arī Aija Barča irliepaja.lv apstiprināja, ka ir devusi savu piekrišanu.

Maija sākumā Liepājas partija arī pavēstīja, ka Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, kurš arī iepriekš tika minēts starp iespējamiem Saeimas deputātu kandidātiem, "vēlēšanās nekandidēs, bet turpinās darbu Liepājas domē".

13. Saeimas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana Centrālajā vēlēšanu komisijā notiks no 18. jūlija līdz 7. augustam. Vēlēšanas paredzētas 6.oktobrī.