Nākamnedēļ, 22.februārī, 12.vidusskolā  notiks Liepājas un tās apkārtnes nevalstisko organizāciju (NVO) sadarbības forums, aģentūru LETA informējuši foruma organizatori.

Foruma mērķis ir popularizēt NVO darbību un nozīmīgumu sabiedrībā, izstrādājot stratēģijas jaunu biedru piesaistei, sadarbības stratēģiju starp pašvaldību un NVO, kā arī sadarbības stratēģiju starp NVO un masu medijiem.

Pasākums tiks organizēts divās daļās. Pirmajā daļā notiks NVO forums, kurā piedalīsies NVO, pašvaldības un masu mediji. Tiks prezentēti labās prakses piemēri sadarbībai ar masu medijiem un pašvaldībām, kā arī būs iespēja piedalīties darba grupās, lai izstrādātu stratēģijas jaunu biedru piesaistei, sadarbības stratēģiju starp pašvaldību un NVO, kā arī sadarbības stratēģiju starp NVO un masu medijiem.

Katrai dalīborganizācijai būs iespēja izvietot savu stendu, kur pastāstīt par savu organizāciju un tās darbību, uzmanību pievēršot paveiktajam sadarbībā ar pašvaldībām un masu medijiem.

Pasākuma otrajā daļā būs kultūras programma, kuru pasākuma dalībniekiem nodrošinās pasākuma organizētāji.

Forumu organizē bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas jaunie vanagi" sadarbībā ar Latvijas pilsonisko aliansi un Liepājas pilsētas domi.

Forums norisināsies 22.februārī no 10.30 Liepājas 12.vidusskolas telpās.