Šodien, 24. martā, Liepājas ostā ienāca jau trešais "StenaLine" prāmja līnijas prāmis Traveminde – Liepāja ar Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlējās atgriezties mājās.


Kā portālu irliepaja.lv informēja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe, kopumā uz prāmja atradās 139 pasažieri, no kuriem 22 bija kravas automašīnu vadītāji, bet pārējie pārvietojās ar vieglajām automašīnām vai uz savu dzīvesvietu tika nogādāti ar pašvaldības nodrošinātu transportu.


Arī šodien, tāpat kā iepriekšējās reizēs, prāmja pasažierus Liepājas ostā sagaidīja Valsts Robežsardzes darbinieki.  


Pasažieri, kuri nebrauca ar savu transportlīdzekli vai brauca ar vieglo automašīnu, tika pavadīti uz robežkontroles ēku, kur   Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un Centrālās laboratorijas darbinieki veica plānotās pārbaudes. Savukārt kravas automašīnu vadītājiem bija jārīkojas atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam, kas noteicis ka transporta pārvadājumu pakalpojumu sniedzēju darbinieki var turpināt ceļu, ja viņiem nav novērojamas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes un viņi nav atzīti par kontaktpersonām, ja vien paši to nevēlas.


Kopumā caur Travemindi dzimtenē atgriezušies jau vairāk nekā 270 Latvijas pilsoņi.


Ceturtais un pagaidām pēdējais prāmis ar pasažieriem no Travemindes aties 26. martā, savukārt regulārie kravu pārvadājumi turpināsies, kā ierasts.