Jau otro gadu pēc kārtas no Latvijas lielākajām profesionālajām izglītības iestādēm Liepājā ieradās 20 metodiskā darba organizatori, lai divu nedēļu seminārā no 19. līdz 30.oktobrim apgūtu jaunāko tehnoloģiju iespējas izglītībā. Mācības norisinājās Liepājas pedagogu pārstāvošajās izglītības iestādēs un viesnīcas "Hotel Promenade" telpās.

Semināra īstenošanā iesaistījās 12 mācībspēki no kuriem 9 bija Liepājas izglītības iestāžu pedagogi. Liepājas Valsts tehnikums, Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Liepājas Valsts 1. Ģimnāzija Liepājas Universitāte un Rīgas uzņēmums Baltijas biroja tehnoloģijas pasniedza lekcijas par izglītības procesa īstenošanu, izmantotajām tehnoloģijām un mācību metodēm, interaktīvo lietotņu iespējām mācību procesā un tā vadīšanu elektroniskajā vidē, kā arī tika demonstrētas interaktīvo displeju iespējas, kuras tuvākajā laikā aizstās interaktīvās tāfeles.

Semināra noslēgumā dalībnieki apmeklēja Liepājas speciālas ekonomiskās zonas uzņēmumu "Lesjofors Springs LV", kurš ir lielākais un modernākais atsperu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs, lai iepazīstinātu mācībspēkus ar ražošanas procesu un pārrunātu potenciālo darbinieku sagatavošanas prasības.

Seminārs tika īstenots projekta "Profesionālās izglītības iestāžu efektīva pārvaldība un personāla kompetences pilnveide" aktivitātes "Projekta mērķa grupas stažēšanās Latvijā izglītības nozarē digitalizācijas jomā " ietvaros, un tas tika finansēts par ES līdzekļiem pēc Valsts izglītības satura centra pasūtījuma. Seminārus īstenoja profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde "Zinātnes un inovāciju parks", informē projektu vadītāja Amanda Bērziņa.