Nedēļas izdevuma "Kursas Laiks" astoņu cilvēku lielais kolektīvs šonedēļ gatavo savu pēdējo numuru, kas iznāks ceturtdien, 24. septembrī, un pirmdien visi sanāca kopā uz pēdējo kopīgo foto.


Fotogrāfs Dainis Ģelzis savā manierē pajoko, ka trūkstot vēl tikai to, kuri parasti izvada aizgājējus, un nosauc divu Liepājā pazīstamu kungu vārdus. Pārējie gardi pasmejas, bet avīzes "reklāmas cilvēks" Liene Harčenko piebilst:


"Viena bijusī kolēģe jautāja, kad būs atvadu balle. Es teicu: "Bēres nebūs! Dzīve turpinās"..."

"Aiziesim ar smaidu," saka redaktore Anita Platace. Pēdējā avīzes numura atvērumā pateikšot paldies saviem lasītājiem, katrs pateiks to, ko vēlas, un mazliet ar humoru paskatīšoties uz to, kā tad visu šo laiku ir gājis "Kursas Laikā".


Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka no 1. oktobra izdevuma ar nosaukumu "Kursas Laiks" vairs nebūs, abonenti līdz gada beigām tā vietā saņems citu preses izdevumu – dienas laikrakstu "Kurzemes Vārds", jo izdevēji ir parakstījuši līgumu par abu laikrakstu apvienošanu.

"Tāds esošajā finansiālajā situācijā bija izdevēju – SIA "Reģionu mediji" un SIA "Kurzemes Vārds" – lēmums, septembra sākumā portālam irliepaja.lv stāstīja "Kursas Laika" redaktore Anita Platace.


Darbu, kā līdz šim, turpinās tikai ar "Kursas Laiku" saistītais portāls rekurzeme.lv – sava redaktora Ulda Dobeļa vadībā.


Bijušais Liepājas rajona dienas laikraksts, vēlākais AS "Diena" reģionālais medijs, laikraksts "Kursas Laiks", kurš iznāca trīs reizes nedēļā, 2016. gada 30. jūnijā pārgāja nedēļas izdevuma statusā un mainīja arī adresi no Graudu ielas 43 a uz Pasta ielu 4. Savukārt laikraksts "Kurzemes Vārds" tajā pašā gadā pārgāja no sešiem numuriem nedēļā uz pieciem.