"Tradicionāli prese reģionos šodien stājas pretī lieliem izaicinājumiem, un pārmaiņas skars arī Jūs..." – šādi šodien savus lasītājus uzrunājis nedēļas izdevums "Kursas Laiks".


Tālāk izklāstīts, kādas tad ir šīs pārmaiņas, proti, no 1. oktobra tāda izdevuma ar nosaukumu "Kursas Laiks" vairs nebūs, abonenti līdz gada beigām tā vietā saņems citu preses izdevumu – dienas laikrakstu "Kurzemes Vārds", jo izdevēji ir parakstījuši līgumu par abu laikrakstu apvienošanu.


"Tāds esošajā finansiālajā situācijā bija izdevēju – SIA "Reģionu mediji" un SIA "Kurzemes Vārds" – lēmums, portālam irliepaja.lv pastāstīja "Kursas Laika" redaktore Anita Platace.


Pēc redaktores sacītā "pietrūka pāris simtu abonentu", lai "Kursas Laiks" spētu pastāvēt patstāvīgi.


Šobrīd "Kursas Laika" redakcijas kolektīvs – kopumā astoņi darbinieki – ir iegājuši finiša taisnē, lai pēc mēneša dotos kur kurais – vieni meklēs citu darbu, citi – ar godu dosies pensijā. Diviem žurnālistiem darbu piedāvājis laikraksts "Kurzemes Vārds", un viens no viņiem šo piedāvājumu arī pieņēmis, pastāstīja Platace.


Portāls rekurzeme.lv, kas līdz šim bija cieši saistīts ar "Kursas Laiku", pagaidām turpinās darbu sava redaktora Ulda Dobeļa vadībā.


Bijušais Liepājas rajona dienas laikraksts, vēlākais AS "Diena" reģionālais medijs, laikraksts "Kursas Laiks", kurš iznāca trīs reizes nedēļā, 2016. gada 30. jūnijā pārgāja nedēļas izdevuma statusā un mainīja arī adresi no Graudu ielas 43 a uz Pasta ielu 4. Savukārt laikraksts "Kurzemes Vārds" tajā pašā gadā pārgāja no sešiem numuriem nedēļā uz pieciem.