Ceturtdien, 11.martā, ar skanīgu un aizrautīgu Raimonda Paula dziesmu dziedāšanu "Koru karos" Liepājas 8. vidusskolā noslēdzās "Radošuma dienas" Liepājas izglītības iestādēs.

Kā informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, uzvaras "laurus" plūca Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas koris "Mafija" diriģentes Agitas Cakšas vadībā, 2. vietā – J.Čakstes 10. vidusskolas koris Andra Mockus vadībā, 3. vietā -  Raiņa 6. vidusskolas koris Andra Mockus vadībā.
 
"Koru karos" ar savu sniegumu priecēja astoņi kori – Liepājas 15. vidusskolas, Liepājas Centra sākumskolas, Raiņa 6. vidusskolas, J.Čakstes 10. vidusskolas, DALP 5. vidusskolas, 8. vidusskolas, 3. pamatskolas un Liepājas Valsts tehnikuma.  

Vairāki kori bija apvienojušies par godu tieši šim pasākumam, īsā laikā spējot radīt skaistus, sirsnīgus un publikai baudāmus priekšnesumus. Žūrija, kurā piedalījās vairāki pieredzējuši mūzikas pedagogi – vokālās studijas "Allegria" vadītāja Irēna Karpa, teātra mūzikas pedagoģe Ieva Dreimane, vokālā ansambļa "Gaismiņa" vadītāja Dzintra Orba u,c,, rūpīgi izvērtēja un analizēja katra kolektīva priekšnesumu.

DALP 5.vidusskolas korī piedalījās skolēni no visām vecuma grupām, un jau pirmajos mēģinājumos "Koru kariem" esot radusies iesauka - Mafija. "Ja nepieciešams, varam būt saliedēta komanda, kas balstīs viens otru grūtā brīdī vai arī garā un nogurdinošā mēģinājumā kļūt par "mafiju", kas par saviem biedriem nekad neaizmirst. Par to arī mūsu dziesma" , pirms uzstāšanās par sevi vēstīja koristi.   

Liepājas 15.vidusskolas kora moto bija: "Ja apnīk runāt, uzdziedi!"

Liepājas Raiņa 6.vidusskolas koris ar savu uzstāšanos nodemonstrēja atšķirīgo skolas filozofiju un citādo skatījumu uz lietām – "citādiem koristiem citāds koris"!
J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola pierādīja, ka ir mērķtiecīgs kolektīvs un neko neatstāj pusdarītu – viņu izpildītajai dziesmai "Kapteinis Reinis" bija gan izcils skanējums, gan izteiksmīga scenogrāfija.

Liepājas Centra sākumskolā koris vienmēr ir bijis cieņā, šajā projektā bija apvienojuši spēkus 5.,6. un 3.klašu meitenes un viens zēns, dziedot "Dziesmiņu par auto" diriģenta Jura Ločmeļa vadībā.

Liepājas 3.pamatskolā kora nav, ir tikai ansamblis. Kā uzskata ansambļa vadītāja Jeļena Černova, Maestro Raimonds Pauls ir viens no izcilākajiem latviešu komponistiem, kurš nes Latvijas vārdu pasaulē, tāpēc šim notikumam par godu tika nolemts izveidot Liepājas 3.pamatskolas kori, kaut arī tikai uz vienu dienu.

"Kora karu" izskaņā kopkoris nodziedāja Raimonda Paula dziesmu "Sanāciet sadziediet!".

Pasākuma noslēgumā Pateicības rakstus un Izglītības pārvaldes balvas saņēma visi aktīvie Radošuma dienu dalībnieki.