Ceturtdien, 16.martā, Liepājas domes deputāti lēma par Inetas Klāsones iecelšanu Bērnu un jaunatnes centra (BJC) direktores amatā.

Kopš pērnā 18.augusta līdz šim brīdim Ineta Klāsone bija pašvaldības iestādes "Liepājas bērnu un jaunatnes centrs" direktora pienākumu izpildītāja. Deputāts Jānis Vilnītis interesējās, kā iespējams, ka BJC direktora amata kandidātu izvērtēšanas komisijas locekle Mūzikas, mākslas un dizaina skolas direktore un bijusī BJC vadītāja Inga Auziņa vienai no divām gandrīz līdzvērtīgām kandidātēm – Ilzei Elizabetei Rasai – devusi divreiz mazāk punktu, nekā otrai – Inetai Klāsonei, bet cits komisijas loceklis Rasai devis par diviem punktiem vairāk, nekā Klāsonei. Deputāts Uldis Hmieļevskis atzina, ka arī tad, ja neņemtu vērā Auziņas sniegto vērtējumu, Klāsone tik un tā būtu saņēmusi vairāk punktu nekā otra kandidāte.

Deputāti apstiprināja Klāsones iecelšanu amatā. Jaunieceltā direktore solīja turpināt iesākto darbu, apliecināja, ka ir lepna par Liepāju kā jauniešu galvaspilsētu, un atzina, ka drīz jāsāk gatavoties skolēnu dziesmu un dejus svētkiem.