No 2.jūlija tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā ir skatāma "Latvijas kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas" veidota kāzu foto izstāde, kurā ir aplūkojami neaizmirstami, nozīmīgi un skaisti, mīlestību apliecinoši, mirkļi.
 
Izstādes mērķis ir sekmēt kāzu fotogrāfijas mākslinieciskās vērtības attīstību Latvijā, īpašu uzmanību veltot arī tās tehniskajai kvalitātei. Eksponētie foto darbi ir vislabākais piemērs, kādai jābūt kāzu fotogrāfijai – radošai un svētku noskaņu atspoguļojošai. Izstādes rīkotāji cer, ka darbi palīdzēs gūt iedvesmu nozīmīgajai dienai. Kā arī atgādināt precēties gribētājiem, ka neskatoties uz krīzes graujošu ietekmi uz nozari, šogad nekas nav zaudēts un ir vērts padomāt par savām sapņu kāzām.

Izstādē skatāmi Dmitrija Mokejeva, Mārča Baltskara, Edgara Poheviča, Intas Lankovskas, Vjačeslava Lučņenkova, Uģa Nagliņa, Artūra Lāča, Benitas Žogotas, Lauras Viļumas, Ginta Freimaņa, Kristapa Lapika un Andreja Zavadska darbi.

"Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijā" ir 61 biedrs – profesionāli fotogrāfi un videogrāfi, tās mērķis ir apvienot un saliedēt kāzu fotogrāfus un videogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu tehniskās kvalitātes un mākslinieciskās vērtības attīstību. Plašāk par asociāciju un tās biedriem var lasīt tās mājas lapā www.lkfa.lv.  

Izstāde  TN "Kurzeme" trešajā stāvā būs apskatāma līdz 16. augustam, informē mārketinga vadītāja Alīna Skangale.