Kādreizējais partijas "Par cilvēktiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL), kas vēlāk pārtapa Latvijas Krievu savienībā, valdes loceklis, bijušais Liepājas domes deputāts Andrejs Boboško (ievēlēts 2005. gadā) atkal, un ne pirmo reizi, nonācis tiesas uzmanības lokā – 24. augustā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa skatīs pērn pret Boboško kā parādnieku ierosināto civillietu.

Tiesu darbi allaž pavadījuši kādreizējo deputātu viņa turpmākajās gaitās. Savulaik no viena saraksta ar Boboško Liepājas domē ievēlētā juriste Elita Kosaka portālam irliepaja.lv atzina, ka šodien par Boboško zinot tikai to, ka viņa dzīvesvieta ir Kaļiņingrada, bet savulaik ne viens vien namu apsaimniekošanas uzņēmuma "Remaks" (Boboško bija tā valdes loceklis) apkrāpts liepājnieks lūdzis Kosakas palīdzību, lai vērstos tiesā pret viņas kādreizējo kolēģi domē.

Arī 2013. gadā Boboško vajadzēja apmeklēt tiesas namu – kopā ar tēvu Aleksandru Boboško viņi bija atbildētāji parāda piedziņas lietā, kurā prasītāja bija AS "Swedbank". Līdzīgu prasību tiesā pret Boboško bija iesniegusi arī SIA "Julianus inkasso Latvija".

Oficiāli avoti vēsta, ka Boboško dzīves vieta ir Kaļiņingrada, taču Liepāju eksdeputāts nav aizmirsis – no viņa Facebook profila redzams, ka Boboško vēl maija beigās pabijis dzimtajā pilsētā.