Šā gada 8.martā tiesas nams būs jāapmeklē bijušajam Liepājas domes deputātam Andrejam Boboško (PCTVL)

Eksdeputāts un viņa tēvs, Aleksandrs Boboško, uzaicināti ierasties Liepājas tiesā kā atbildētāji parāda piedziņas lietā, kurā prasītājs ir AS "Swedbank".

Arī 20.martā Andrējam Boboško jāierodas tiesā, jo parādu no viņa piedzīt vēlas arī SIA "Julianus inkasso Latvija".

Kā liecina publiski pieejamā informācija, Andrejs Boboško ir Tatjanas Ždanokas un Jakova Plinera vadītās krievvalodīgo radikāļu politiskās partijas „Par cilvēktiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL) valdes loceklis. Tāpat, Boboško vairākkārtīgi centies kļūt par Saeimas deputātu, bet visos gadījumos centieni beigušies ar neveiksmi.

Veiksmīgāka bijusi piedalīšanās pašvaldību vēlēšanās, kad 2005.gadā viņš uz vienu termiņu tika ievēlēts Liepājas domē.

2009.gadā par naturalizēto jaunpilsoņu balsīm jau cīnījās trīs krievvalodīgos pārstāvošas partijas, un PCTVL domē vairs neiekļuva.

Kā deputāts Boboško izcēlies vienīgi ar pastāvīgu iesaistīšanos agresīvā krievu ekstrēmista Jevgeņija Osipova rīkotajās pretlatviskajās akcijās.

Boboško vārds saistīts arī ar sliktu slavu ieguvušo namu apsaimniekošanas uzņēmumu „Remaks”, vēl nesenā pagātnē viņš bija tā valdes loceklis.

2006.gads daudzu liepājnieku acīs palicis kā kauna traips, kad Latvijā pirmo reizi pēc neatkarības atgūšanas leģionāri tika padzīti no kapiem, kurp bija devušies godināt savus kritušos biedrus, kamēr Jevgeņijs Osipovs kopā ar Liepājas domes deputātu Andreju Boboško pozēja žurnālistiem.