Liepājas pašvaldība arī šogad organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajiem vecākiem brīvā dabā, portālu irliepaja.lv informēja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pirmā nodarbība notiks pirmdien, 15. jūnijā pulksten 10 Jūrmalas parkā, pie Pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem. Nodarbības vadīs treneres Sintija Dance un Ilona Jēce.

Nodarbība plānota kā visa ķermeņa tonizēšana, jo īpaši sievietēm pēc bērniņa laišanas pasaulē, īpašu uzmanību vēršot muguras un vēdera muskulatūras stiprināšanai. Nodarbību laikā tiks pievērsta uzmanība arī dziļās muskulatūras stiprināšanai, kā arī lokanības un koordinācijas attīstīšanai. Nodarbību intensitāte – vidēja.

Jaunie vecāki uz nodarbībām aicināti ierasties kopā ar saviem mazuļiem ratiņos, apvienojot pastaigu ar mazuli kopīgā treniņā ar citām mammām un tētiem. Jaunās māmiņas var uzsākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ne ātrāk kā sešas nedēļas pēc dzemdībām!

Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā – pirmdienās pl. 10.00, trešdienās pl. 12.30 un piektdienās pulksten 10 līdz pat oktobrim. Tikšanās vieta: Jūrmalas parkā, pie Pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem. Šī ir lieliska iespēja vecākiem pavadīt lietderīgu un aktīvu rītu, kamēr bērniņš nododas diendusai ratiņos.

Uz nodarbībām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sūtot sms trenerei Ilonai uz tālruni 27 469 019.  Jaunie vecāki aicināti piedalīties aktivitātēs, lietderīgi izkustēties un socializēties ar citām vecākiem.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro:

neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.


Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 63 404 747 vai rakstot veseliba@liepaja.lv.