Projekta "Dari, jo tu vari!" ietvaros ceturtdien, 25.novembrī, pulksten 17 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja" notiks Adventes vainagu radošā darbnīca.

Darbnīcas laikā radošā gaisotnē un svētku noskaņās dalībniekiem būs iespēja izveidot un izdekorēt savu Adventes vainagu. Pasākuma organizatori būs sarūpējuši dažādus materiālus un vainagu sagataves, bet, ja ir kāda īpaša lieta vai sveces, ko pievienot savā vainagā, to var droši ņemt līdzi!

Darbnīcas mērķis ir celt jauniešu labizjūtu, iesaistoties aktivitātē un atslēdzoties no ikdienas skriešanas un darbiem, veicināt drošas vides veidošanu un iekļaušanu, kā arī informēt jauniešus par Eiropas vērtībām un Eiropas Solidaritātes korpusa iespējām, informē "Jauniešu mājas" vadītāja Ance Medne-Strazda.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu: ej.uz/DJTV_1

Radošo darbnīcu organizē Liepājas BJC "Jauniešu māja" sadarbībā ar biedrību "Skrejceļš".

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai".

Projekts "Dari, jo tu vari!" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.