Šo ceturtdien, 26. augustā, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja" atzīmēs astoto pastāvēšanas gadu kopš durvju atvēršanas. Visas dienas garumā Jauniešu mājas pagalmā, Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas) ikviens jaunietis, apmeklētājs un interesents aicināts piedalīties dažādās aktivitātēs, informē projektu vadītāja Diāna Kamaņina.

Pulksten 14 svētku dienu būs lieliska iespēja iesākt ar aktīvu ķermeņa izkustināšanas nodarbību pieredzējušu treneru vadībā no sporta studijas "The Place". Treniņš tiks vērsts uz visa ķermeņa pareizu lokanības attīstīšanu, muskuļu saspringumu mazināšanu un stājas uzlabošanu. Nodarbība būs paredzēta ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes.

Pulksten 15 darbu sāks 3D grafikas darbnīca, kuru vadīs Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijas jauno mediju mākslinieks Uldis Hasners. Darbnīca interesentiem sniegs pamatus 3D modeļu veidošanā un to animācijā. Nodarbība būs paredzēta ikvienam, neatkarīgi no priekšzināšanām.

Pulksten 17 diena turpināsies ar atraktīvo Jauniešu mājas olimpiādi – sporta un atjautības stafetēm.

Pulksten 19 dzimšanas dienas izskaņā – teātris, etīde, brīvība – Liepājas teātra jaunās akrises Madaras Viļčukas vadībā.

Visiem svinību dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē un laimēt foršas bavas.

Paralēli aktivitātēm jauniešiem būs iespēja satikties un socializēties, iegūt jaunu pieredzi un lieliski pavadīt laiku brīvā gaisotnē!

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība nodarbībās ir bez maksas, taču uz katru no aktivitātēm nepieciešams iepriekš pieteikties, aizpildot anketu: ej.uz/dzimšanasdiena

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid–19" infekcijas izplatības ierobežošanai".