Otrdien, 28.martā, pulksten 17.30 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, norisināsies diskusija par to, cik labvēlīga ir vide jauniešiem Liepājā, informē Liepājas Jauniešu padomes prezidente Anna Galbāliņa.

Diskusija tiks apvienota ar gredzenu veidošanas darbnīcu. Pasākumu apmeklēt tiek aicināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Pasākuma pirmajā daļā norisināsies diskusija, kuras laikā dalībnieki grupās apspriedīs sev aktuālas vides problēmas. Diskusijas laikā katrai jauniešu grupai būs iespēja izteikt ieteikumus, kā uzlabot savu ikdienas vidi kādā konkrētā aspektā. Diskusiju moderēs Liepājas Jauniešu padomes dalībnieces Anna Galbāliņa un Sofija Rūja-Lāma.

Pasākuma otrajā daļā katram dalībniekam būs iespēja izveidot pašam savu gredzenu no tējkarotītes. Karotīte no kā taisīt gredzenu dalībniekam ir jāsagādā pašam ar nosacījumu, ka metāls nav biezāks par 3 mm. Gredzenu izveide no karotēm ir lielisks piemērs kāda priekšmeta otrreizējai pārstrādei un pielietošanai. Šāds pasākums ir arī lielisks veids, kā atbalstīt skolēnu mācību uzņēmumus to izaugsmei un attīstībai.

Gredzenu darbnīcu šim pasākumam nodrošina skolēnu mācību uzņēmums "Ringver".

Pasākuma mērķis ir noskaidrot, kā pēc jauniešu domām iespējams uzlabot vidi ap sevi un pēc pasākuma Liepājas Jauniešu padome apkopos dalībnieku viedokļus un secinājumus, kurus pēcāk rekomendāciju veidā iesniegs attiecīgo nozaru pārstāvjiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Iepriekšēja pietiekšanās, aizpildot anketu:  ej.uz/jauniesiunvide

Pasākumu rīko Liepājas Jauniešu padome sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību "Jauniešu māja".

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas Jauniešu padomes Instagram kontā un Facebook lapā.