Publicitātes attēls


Ceturtdien, 21.decembrī, pulksten 17 Liepājas "Jauniešu māja", Kungu ielā 24, norisināsies Open Stage "Esi vecis – salavecis". Uz pasākumu aicina dalībniekus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, Liepājas jauniešu padomes dalībniece Anna Galbāliņa.

Open Stage ir talantu konkurss jauniešiem, kurā tie tiek aicināti piedalīties ar priekšnesumu, kurā parādīt savu talantu. Priekšnesumā jaunietis var uzstāties ar jebkādu talantu, tas var būt kāds muzikāls priekšnesums vai deja, vai arī stand up u.c.

"Esi vecis – salavecis" ir mini Open Stage Ziemassvētku noskaņās. Tas nozīmē, ka arī priekšnesumam ir jābūt ar Ziemassvētku tematiku vai arī tajā jāiesaista kāds Ziemassvētku elements.

Talantu konkurss tiek rīkots ar mērķi dot iespēju jauniešiem rādīt savas spējas un īpašās prasmes vieglā un nekritizējošā gaisotnē. Pasākuma laikā neviens dalībnieks netiks kritizēts, bet tieši uzmundrināts un atbalstīts. Šī ir vieta, kur var kļūdīties un mācīties un dalībniekiem nav jābūt profesionāļiem. Skatuve ir atvērta pilnīgi visiem jauniešiem gan ar pieredzi, gan bez pieredzes.

Pasākumā var piedalīties individuāli vai grupās. Dalībnieki aicināti pieteikties, aizpildot anketu ŠEIT.

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas jauniešu padomes Instagram kontā un Facebook lapā.