Publicitātes attēls


Trešdien, 14.februārī,  pulksten 17 Liepājas "Jauniešu mājā", Kungu ielā 24, norisināsies spēļu vakars "Trešais ritenis". Pasākumu apmeklēt tiek aicināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem, informēja Jauniešu padomes dalībniece Anna Galbāliņa.

14. februāris ir mīlestības un saldo pārīšu laiks. Bet ko gan darīt tiem, kam nav otrās pusītes? Tiem, kuri vienmēr ir kā trešais ritenis? Lai neviens šajā vakarā nejustos vientuļš vai atstumts, Liepājas jauniešu padome rīko spēļu vakaru, uz kuru var ierasties visi, kam nav sirds āķīša, bet tie, kuri ir attiecībās, netiks ielaisti pasākumā, jo šis pasākums ir tikai vientuļniekiem. Vakara gaitā tiks spēlētas dažādas spēles, notiks saliedēšanās starp jauniešiem un tiks lieliski pavadīts Valentīndienas vakars.

Pasākuma mērķis ir dot iespēju apmeklētājiem justies piederīgiem kopā ar tiem, kuriem arī nav otrās pusītes. Kā arī saliedēt jauniešus savstarpēji un pavadīt vakaru neformālās izglītības pasākumā.

Dalībnieki aicināti pieteikties, aizpildot anketu ŠEIT.

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas Jauniešu padomes Instagram kontā un Facebook lapā.