Izsolē, kas trešdien, 19.martā, norisinājās viesnīcā “Jugends”, tika pārdots viens fotoalbums, piecas Irinas Tīres fotogrāfijas un trīs Albano vīna darītavas vīna pudeles.

Citādi, kā par labas gribas žestu, nevar nosaukt izsoli, ko bija sarīkojusi viesnīcas “Jugends” menedžere Lāsma Ozola.

Lai arī izsoles dalībnieku nebija daudz, pircēji atradās gan piecām Irinas Tīres lielformāta fotogrāfijām, gan viņas fotoalbumam “Skatiens”, gan trim ekskluzīvām populārā itāliešu dziedātāja Albano vīna darītavas vīna pudelēm no Rīgas itāliešu restorāna “Felicita” krājumiem.

Katra izsolītā priekšmeta cena svārstījās no 15 līdz 25 eiro. Lielisku fotogrāfiju ar Liepājas simfoniskā orķestra altistiem uz Rīgas ielas jugenda metālkalumu fona ieguva Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs, bet Albano deserta vīna pudeli – mūziķis Edgars Silacērps.

Iepriekš piecas izsolītās fotogrāfijas bija greznojušas viesnīcas “Jugends” restorāna zāli, un, izstādei beidzoties, ar mākslinieces piekrišanu tika nolemts pārdot tās izsolē par labu vienai no Sociālā dienesta izraudzītajām Liepājas daudzbērnu ģimenēm, pastāstīja Lāsma Ozola.

Ekskluzīvos vīnus izsolei sagādāja viesnīca, bet albumu dāvināja Irina Tīre.

Vai kas līdzīgs tiks atkārtots, to Lāsma Ozola pagaidām neņēmās prognozēt, taču – laiks rādīs.

Šobrīd izsolē pārdotās fotogrāfijas pie restorāna sienām nomainījušas citas – tās pašas autores klusās dabas.