Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja Inta Šoriņa atzīta par labāko vadītāju Latvijā un pasākumā "Gada cilvēks tūrismā" saņēmusi titulu "Tūrisma biroja vadītājs 2018".

Piektdien notika starptautiskās tūrisma izstādes "Balttour 2019" atklāšana un tās ietvaros tika paziņoti balvas ieguvēji, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Balva "Gada cilvēks tūrismā" tiek pasniegta jau kopš 2003.gada un tā ir ieguvusi nozīmīgu statusu Latvijas tūrisma nozarē un Latvijas tautsaimniecībā.

"Gada cilvēks tūrismā 2018" laureātus noteica speciāli izveidota žūrija deviņu cilvēku sastāvā, ko veidoja tūrisma biznesa eksperti, tūrisma asociāciju vadītāji, iepriekšējo gadu laureāti, valsts tūrisma pārstāvji un BalticTravelnews.com pārstāvji.

"Gada cilvēks tūrismā 2018" laureāta noteikšanai tika piemēroti divi svarīgākie kritēriji: "sabiedriskā aktivitāte par labu tūrisma nozarei vai arī inovatīva ideja, kas pozitīvi ietekmē Latvijas tūrisma industriju", kā arī "profesionālis savā darba vietā".

Plašāka informācija pieejam šeit.