Organizācija "Keep the Change" aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 26 gadu vecumam pieteikties dalībai Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā, inform organizācijas pārstāve Linda Astrauska.

Projekts "Let’s talk about talking" notiks Polijā, Jastrzębia Góra pilsētā no 21. līdz 29. augustam! Uzturēšanās, ceļa un ēšanas izdevumi tiek apmaksāti no Erasmus+ programmas līdzekļiem.


Projekta tēma ir komunikācija. Vairāk kā nedēļas laikā, ko pavadīsi Polijā, iemācīsies komunicēt ar dažādu kultūru un valstu pārstāvjiem, atklāsi starpkultūru komunikācijas nianses un
uzzināsi kā šīs nepieciešamās prasmes izmantot gan savā profesionālajā, gan personīgajā dzīvē.

Mūsdienās komunikācija starp jauniešiem ir stipri mainījusies – jaunieši savas sajūtas izpauž pārsvarā virtuālajā pasaulē, izmantojot emodži un izvēlas komunicēt ar citiem ne jau reālajā dzīvē, bet pārsvarā internetā, tādejādi pazaudējot tiešu kontaktu ar cilvēkiem un prasmes ieklausīties un sadzirdēt citus.

Projekta mērķis ir dot iespēju jauniešiem pārvarēt komunikācijas šķēršļus un kļūt par jaudīgiem sarunu biedriem. Caur aizraujošām neformālās izglītības aktivitātēm jaunieši pilnveidos savu personību un attīstīs komunikācijas prasmes turpmākajiem profesionālajiem panākumiem.

Piesakies jau tagad Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektam un iegūsti dzīvi mainošu pieredzi.


Vairāk informāciju par projektu atradīsi šeit.
Pieteikšanās līdz 10.jūlijam šeit.

Projektu Polijā rīko Fundacja Instytut Europejsk. Projekta aktualitātēm un citiem notikumiem var sekot līdzi biedrības sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Projekts tiek īstenots pateicoties Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas finansiālam atbalstam.


Par biedrību "Keep the Change"
"Keep the Change" ir organizācija, kas atrodas Dienvidkurzemes novadā, Latvijā. Dibināta 2017.gadā. Organizācija organizē aktivitātes par tēmām, kas vērstas uz pašattīstību, motivācijas
veicināšanu, stresa menedžmentu, sociālām un emocionālām prasmēm, sportu, veselību un citām prasmēm, kas nepieciešamas ikdienā – personīgi un profesionāli.

Facebook: @keepthechange.ngo
Instagram: @keepthechange.ngo
TikTok:@keepthechange.ngo