HK "Liepāja" spēlētāji nogādājuši pie bērniem vairāk nekā divus tūkstošus mīksto rotaļlietu, kas tika saziedotas Latvijas čempionāta spēlē akcijas "Lāči lido" laikā.

Sestdien, 13. decembrī, HK "Liepāja" spēlē pret HK "Kurbads" pirmo reizi Latvijas čempionāta vēsturē notika pasaulē tik populārā akcija "Lāči lido", kad skatītāji uz laukuma sameta vairāk nekā divus tūkstošus mīksto rotaļlietu. No rotaļlietām šķīrās gan lieli, gan mazi, lai tās atrastu sev atkal jaunus saimniekus.

Nogādāt pie bērniem vairāk nekā divus tūkstošus mantiņu nav nemaz tik vienkārši. Hokeja komanda ar to nodarbojās vairāk nekā nedēļu, un jāatzīmē prieks un pacietība, ar kādu hokejisti to darīja.

Pie rotaļlietām tika bērni Vaiņodē, Vērgalē, Pāvilostā, Cīravā, Aizputē, Grobiņā un Liepājā. Tiem, kas, nākot uz spēli, rotaļlietu bija aizmirsuši, bija iespēja to pret ziedojumu iegādāties turpat, Ledus hallē.

Saziedotā nauda – vairāk kā simts eiro nonāca Piejūras slimnīcas psihiatriskās klīnikas bērnu nodaļā, un būs daļa no līdzekļiem, par kuriem taps rotaļu laukums bērniem.

Daktere Evija Siliņa saka: "Zāles mūsu slimniekiem ir pēdējais ierocis, ir jāizmēģina alternatīvās terapijas – mums taps bērnu rotaļu laukums, būs iespēja jāt ar zirgiem. Par to visu rūpējas biedrība "Piejūras slimnīcas atbalstam"".

HK "Liepāja’" ir pārliecinājusies, cik liels var būt dāvināšanas prieks. Pretim mēs saņēmām gan bērnu zīmētas kartiņas, rokām darinātas dāvaniņas un pat svētku koncertu.

Izrādās, lielais tīģeris, kuru spēles dienas fotogrāfijās varēja aplūkot ikviens, ir aizceļojis uz dāvinātāja dzimto skolu, un skolas direktors sola to atdot dāvināšanai tālāk nākošajā "Lāči lido" spēlē, ja tāda būs.