Tikko ir aizvadīta "Lāči lido!" spēle, bet jau nākošajā dienā laukumā saziedotās rotaļlietas uzsāka savu ceļu pie bērniem un vecajiem ļaudīm.

Hokejisti tikās ar Liepājas Viršu ielas un ģenerāļa Baloža ielas sociālo māju iemītniekiem, kur raisījās sirsnīga saruna, kas beidzās ar dāvanu saņēmēju solījumu dzīvot līdzi Liepājas hokejam, informē HK "Liepāja Optibet" preses sekretāre Simona Laiveniece.

Rotaļlietas aizceļoja arī pie bērniem Liepājas bērnu namā, kur prieks par viesiem bija ne tikai dāvanu saņēmējiem – hokejisti varēja paskatīties, kā dzīvo bērni, kuriem dzīvē mīlestība visvairāk ir vajadzīga. Komandas treneri kopā ar sportistiem piedalījās Ziemassvētku pasākumā Piejūras slimnīcas bērnu psihoneiroloģiskajā nodaļā, kuras pacienti dāvanas no komandas saņem katru gadu.

Sirsnīgi viesus sagaidīja Purmsātu internātskolā, kur HK "Liepāja Optibet" hokejisti un "Lāči lido!" spēles atbalstītāji "Ardala Motors" un "Kia" piedalījās skolas Ziemassvētku koncertā un dāvināja rotaļlietas.

Šovakar uz ledus halli ciemos nāks Liepājas audžuģimenes, lai iepazītos ar "hokeja aizkulisēm" un paskatītos treniņu. Protams, neizpaliks arī dāvanas. Savukārt Otrajos Ziemassvētkos komanda būs viesis daudzbērnu ģimeņu apvienības "Dēkla" Ziemassvētku pasākumā.

Pašaizliedzīgi, ar skaistu uzvaru aizvadot "Lāči lido!" spēli un vairāku dienu garumā tiekoties ar rotaļlietu saņēmējiem, hokejisti atzīst, ka dāvināšanas prieks vairo Ziemassvētku sajūtas arī pašiem un saka paldies visiem, kuri trešdienas vakarā atnāca uz spēli!