Arī atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Liepājas RAS” ēnu dienā bija vairāku Liepājas puses skolēnu intereses objekts.

„Poligonā ir interesanti, iesaku braukt katram”, tādu atziņu pašas sagatavotajā preses relīzē, pauž Pāvilostas vidusskolas 5.klases skolniece Sanija Bērziņa, kas vienlaikus ar vēl diviem piekto klašu skolēniem – Samantu Sļesarenko no Pāvilostas vidusskolas un Kārli Ūtrupu no Grobiņas vidusskolas – šogad ēnu dienas ietvaros apmeklēja uzņēmumu SIA „Liepājas RAS”.  

„Ēnas” sekoja līdzi uzņēmuma poligona „Ķīvītes” menedžera, personāla vadības speciālistes un sabiedrisko attiecību speciālista ikdienas pienākumiem.

Tiesa, kā secināja paši skolnieki, darbs pārsvarā notiek datorizēti, tādēļ labākai poligona darbības principu izpratnei tika piedāvāta ekskursija pa tā teritoriju un iepazīšanās arī ar citiem uzņēmuma darbiniekiem.
Tika izspēlētas vides spēles, šķiroti atkritumi, apskatīta tehnika, taču zināms laiks tika pavadīts arī pildot praktiskus pienākumus – rakstot komandējuma rīkojumus un preses relīzes.

Savā preses relīzē Kārlis Ūtrups ziņo par ēnu dienu sekojošo: „Pēc tam, kad biju beidzis interviju ar poligona menedžeri Daini Ermansonu (kas bija daļa no ēnu dienas), es uzrakstīju rīkojumu, un pēc tam mēs gājām augšā uz muzeju, un pēc tam mēs stellējām milzu puzles un spēlējām citas spēles, taču vēl pirms tam mūs iepazīstināja ar citiem darbiniekiem”.