Sestdien, 8.februārī, pulksten 14 Liepājas muzejā viesosies modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece, lai vadītu radošo darbnīcu bērniem. Tajā būs iespēja zīmēt un krāsot, izmantojot mākslinieces radītos tēlus un ieklausoties viņas padomos, informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Radošās darbnīcas ideja radusies, iedvesmojoties no bērnu lielās intereses par Elitas Patmalnieces mākslas darbiem, kas aplūkojami Liepājas muzeja izstādē "Nomoda sapņi".

Spilgtās krāsas un gleznu tēli, kas raksturīgi mākslinieces rokrakstam, iespaidīgā izmēra darbi liek bērniem ar patiesu interesi un aizrautību pievērsties izstādes aplūkošanai. Gan pirmsskolas iestāžu audzēkņi, gan skolas vecuma bērni ir aktīvi izstādes apmeklētāji.

Krāšņā un vērienīgā modes mākslinieces un gleznotājas Elitas Patmalnieces darbu izstāde "Nomoda sapņi" kopš novembra apskatāma Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē. Izstādē apskatāmas lielformāta apdrukas, instalācijas, gleznas un gleznojumi uz sienām, kā arī mākslinieces radītie tērpi.

Krāsainie un neparastie „Nomoda sapņi" Liepājas muzejā uzplaukuši kā dzīvesprieka, pārdomu un košuma apliecinājums gada tumšākajā laikā. Izstāde "Nomoda sapņi" Liepājas muzejā būs skatāma līdz 2020. gada 16. februārim.

Radošajai darbnīcai kopā ar Elitu Patmalnieci iespējams pieteikties iepriekš pa e-pastu: ilze.skangale@liepaja.lv vai telefonu: 22333723. Cena vienai personai – 5 eiro.

Pasākuma laikā tiks veikta fotogrāfēšana un filmēšana, kas var tikt izmantota publicitātes nolūkos.