Liepājas dome nolēmusi neatļaut SIA "Joker LTD" atvērt totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietu un organizēt attiecīgās azartspēles piecās jau esošajās spēļu zālēs.

Lēmumu atbalstīja visi deputāti. Gan pozīcijas, gan opozīcijas deputāti vienojās, ka šāda veida uzņēmējdarbība nodara kaitējumu sabiedrībai.

Kā domes sēdē izteicās Attīstības pārvaldes Ekonomikas nodaļas vadītājs Arnis Vītols, atļauja atvērt likmju pieņemšanas vietu azartspēļu organizētājiem nepieciešama, lai varētu pieņemt skaidru naudu no cilvēkiem, kuriem jau tā ir finansiālas problēmas (bloķēti konti u.c.).

Jau ziņots, ka arī jūnijā notikušajā domes sēdē tika noraidīts SIA "Olympic Casino Latvia" atvērt totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietu un organizēt attiecīgās azartspēles jau esošajā spēļu zālē Zivju ielā 10/12.

LETA jau ziņoja, ka Liepājas domes rīkotajā aptaujā par totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietu atvēršanu piecās spēļu zālēs lielākā daļa iedzīvotāju sniegusi negatīvu vērtējumu azartspēļu vietu tālākai attīstībai.

Astoņās anketās pausts atbalsts, savukārt 278 iedzīvotāji snieguši negatīvu vērtējumu.

Vairākas pašvaldības ir izteikušas savus iebildumus pret pašreizējo tiesisko azartspēļu biznesa regulējumu, tādēļ Latvijas Pašvaldību savienība izstrādājusi savus priekšlikumus, kas patlaban tiek skatīti Finanšu ministrijā, intervijā "Rietumu radio" iepriekš sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).