Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 47 Signes un 11 Signijas. Vārda dienā sveicam Signi Krūmiņu.
Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Ikdiena ir pavisam parasta – strādāju. Varbūt vairāk, nekā citi, bet man patīk kustība un, ja apstājos, ir grūti ieskrieties jaunam darba cēlienam. Protams, neesmu nekāds „mūžīgais dzinējs”, un reizēm ir jāpaņem pauze. Toties tas, ka brīvā laika ir maz, liek to plānot tā, lai tas būtu vērtīgi pavadīts.
Kādas ir jūsu spilgtākās rakstura īpašības?
Mērķtiecība un neatlaidība (šīs ļauj man tik daudz strādāt), esmu arī sirsnīga, bet tajā pašā laikā ļoti racionāla.
Kā pavadi savu brīvo laiku?
Kā jau teicu, brīvā laika ir maz, tāpēc cenšos to plānot, vienmēr paturot prātā, ka ir arī neplānojamas lietas. Man patīk sadalīt – šodien es eju uz koncertu un ar draudzenēm uz kafejnīcu, citu brīvdienu pavadīšu uz dīvāna, lasot vai skatoties kādu filmu.
Kas tevi aizrauj un iedvesmo?
Mani aizrauj filmas un grāmatas. Un arī iedvesmo. Tās gan ļauj sapņot, gan dod iedvesmu darīt visdažādākās lietas.
Kas ir jāizdara septembrī?
Jānoķer vasara aiz astes! Vismaz sajūtu līmenī, ja ne fiziski. Vēl kādu vakaru pasēdēt kādā ārā terasē vai jūras krastā. Un kastaņi mēneša beigās jālasa!
Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Reiz kaut kur lasīju, ka vieglāk ir smaidīt nekā raudāt. Lai viegli smaidīt!




















