Līdz 12. oktobrim Liepājas Latviešu biedrības nams aicina pieteikties dalībniekus stila un modes ilgtspējas pasākumam "PopUp garderobe", kas notiks 22. oktobrī no pulksten 11 līdz 15 Latviešu biedrības nama lielajā zālē, portālu informēja Liepājas Latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Dēliņa-Lipska

Dzīvot atbildīgi un apzināti līdzdarboties tīras vides veidošanā nozīmē iekļauties arī ilgtspējīgas modes kultūrā. Ja vēlies pirkt, pārdot, mainīt un dalīt prieku par svētīgo procesu, kad īstā lieta atrod īsto valkātāju nenodarot planētai kaitējumu – nāc uz pasākumu "PopUp garderobe"

Par dalībnieku stila un modes ilgtspējas pasākumā var kļūt ikviens interesents, kurš, atbilstoši noteikumiem, ir aizpildījis un iesniedzis pasākuma pieteikumu, tā apliecinot, ka tirdzniecības stendā piedāvās tikai savu un savas ģimenes apģērbu, apavus un aksesuārus, kas ir labā un teicamā stāvoklī, lai tos ar prieku varētu lietot kāds cits. Dalības maksa par tirdzniecības vietu 2 x 2 metru lielumā  ir 12 eiro.

Dalībniekus aicinām pieteikties līdz 12. oktobrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu liva.krastina@biedribasnams.lv, norādot:

• vārdu, uzvārdu;
• kontakttālruni;
• preču aprakstu;
• divu piedāvāto preču fotogrāfijas.

Līdz 15. oktobrim pretendentiem tiks nosūtīta e-pasta vēstule ar informāciju par dalības apstiprinājumu vai noraidījumu. Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks izsūtīti rēķini, kas būs jāapmaksā līdz šā gada 18. oktobrim.

Gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniegs pasākumā pieļaujamo vietu skaitu, dalībnieku atlase notiks ievērojot pieteikumu iesniegšanas secību. Vietu skaits ir ierobežots!

Uz tikšanos pasākumā!