Līdz šā gada 12.aprīlim Liepājas Latviešu biedrības nams aicina pieteikties dalībniekus  stila un modes ilgtspējas pasākumam "PopUp garderobe", kas notiks 22.aprīlī no pulksten 11 – 15 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē, informē SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Birkenberga.

Ar mērķi veicināt sabiedrības līdzdalību ilgtspējīgas un tīras vides veidošanā, piedāvājot sev neaktuālu apģērbu, apavus un aksesuārus iegādāties citiem, Liepājas Latviešu biedrības nams aicina pieteikties dalībniekus stila un modes ilgtspējas pasākumam "PopUp garderobe".

Par dalībnieku stila un modes ilgtspējas pasākumā "PopUp garderobe" var kļūt ikviens interesents, kurš, atbilstoši noteikumiem, ir aizpildījis un iesniedzis pasākuma pieteikumu, tā apliecinot, ka tirdzniecības stendā piedāvās tikai savu un savas ģimenes apģērbu, apavus un aksesuārus, kas ir labā un teicamā stāvoklī, lai tos varētu lietot kāds cits. Dalības maksa par tirdzniecības vietu 2m2 apmērā ir 12 eiro.

Lai kļūtu par pasākuma dalībnieku, līdz 12. aprīlim jānosūta pieteikums uz e-pastu liva.krastina@biedribasnams.lv, norādot:

1) Vārdu, Uzvārdu;
2) Kontakttālruni;
3) Preču aprakstu;
4) 2 gab. piedāvāto preču fotogrāfijas.

Līdz 15.aprīlim pretendentiem tiks nosūtīta e-pasta vēstule ar informāciju par dalības apstiprinājumu vai noraidījumu. Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks izsūtīti rēķini, kas būs jāapmaksā līdz šā gada 18.aprīlim.

Informējam, ka gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniegs pasākumā pieļaujamo vietu skaitu, dalībnieku atlase notiks ievērojot pieteikumu iesniegšanas secību.

Ar stila un modes ilgtspējas pasākuma "PopUp garderobe" Nolikumu var iepazīties Liepājas Latviešu biedrības nams mājaslapā www.biedribasnams.lv sadaļā "Aktuāli".

Vietu skaits ir ierobežots!