Ar Liepājas pilsētas pašvaldības atbalstu Liepājas bērnunamam tiek dāvinātas lielkoncerta "Liepāja svin" ieejas biļetes, informē projektu vadītāja Linda Brūdere.

15.martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā bērnu nama audzēkņi un darbinieki baudīs kvalitatīvu mūziku, svētku atmosfēru un kopā ar citiem liepājniekiem un pilsētas viesiem svinēs Liepājas 389. dzimšanas dienu.

Liepājas bērnunama vadītāja Ināra Roze stāsta, ka daudziem audzēkņiem koncerta apmeklējums ir ilgi gaidīts notikums. "Šāds dāvinājums ir ļoti nozīmīgs. Prieks, ka šogad visi kopā varēsim baudīt koncertu – gan bērni, gan personāls. Iespēja, ka apmeklējam pasākumu pilnīgi visi kopā, mums tiek sniegta pirmo reizi," komentē I. Roze.

Liepājas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne stāsta, ka lielkoncerta "Liepāja svin" ieejas biļešu dāvināšana Liepājas bērnu nama audzēkņiem jau kļūst par tradīciju. "Arī šogad Liepājas pašvaldība pilsētas svētkos iepriecina bez vecāku gādības palikušos bērnus un bāreņus, dāvinot bezmaksas iespēju apmeklēt Liepājas dzimšanas dienas koncertu. Tā bērniem ir iespēja aizmirst savas ikdienas rūpes," stāsta Z. Ģirne.

Liepājas svētkiem veltītajā lielkoncertā "Liepāja svin" uzstāsies grupa "Otra Puse", "The Sound Poets", Ivo Fomins un Edijs Šnipke ar NBS Bigbendu. Lielkoncerta biļetes iespējams iegādāties Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas Latviešu biedrības namā, tirdzniecības centrā "Rimi" Ostmala, Liepājas teātrī, internetā – www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā. Tirdzniecībā pieejamas gan sēdvietas, gan stāvvietas.