Ceturtdien, 23.aprīļa Liepājas pilsētas domes sēdē tika nolemts, ka Liepājas Līvupes pamatskolas-attīstības centra izglītojamie tiks nodrošināti ar pārtikas pakām 50 eiro vērtībā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pārtikas paku komplektēšanu un piegādi veiks Liepājas Līvupes pamatskola-attīstības centrs, kas nodrošinās pārtikas paku piegādi izglītojamo deklarētajā dzīvesvietā.

Ministru Kabineta rīkojums šai izglītojamo grupai nosaka citādāku brīvpusdienu nodrošināšanu nekā pārējām pirmskolas izglītības iestādēm un vispārējās izglītības audzēkņiem. Pakas saņems visi skolas izglītojamie, neatkarīgi no tā, kur bērni ir deklarēti, un skolas pārstāvjiem šīs pārtikas pakas būs jānogādā līdz izglītojamo dzīvesvietām.

Šīs pārtikas pakas izsniegs vienreiz šajā ārkārtējās situācijas laikā un plānots, ka tās saņems 221 audzēknis. Pārtikas paku izsniegšana tiks nodrošināta, ievērojot ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumu un drošības prasības.

Paku izdali organizē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar skolas speciālistiem.

Pārtikas paku komplektēšanai ar pārtikas produktiem tiks izmantota valsts budžeta mērķdotācija 11 150 eiro apmērā.

Jau ziņots, ka jau iepriekš pieņemts Liepājas pilsētas domes lēmums par to, ka ņemot vērā valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pagarinājumu, turpmāk 1.−12. klašu skolēnu ģimenes no sociāli mazaizsargātām personu grupām un daudzbērnu ģimenes varēs saņemt pārtikas paku 45 eiro vērtībā, un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kas iekļausies konkrētās grupās − karti pārtikas iegādei 25 eiro vērtībā.