Sakarā ar Valsts policijas 101. gadadienu, piektdien, 6.decembrī Talsos notika svinīgā sanāksme, kurā vairākām Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām un darbiniekiem tika pasniegti Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes apbalvojumi, informē policijas Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Ar savu klātbūtni šajā svētku dienā mūs pagodināja Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks Normunds Grūbis, kurš ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieku Induli Blīgznu pasniedza apbalvojumus Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām.

Normunds Grūbis savā uzrunā darbiniekiem izteica pateicību visiem, kuri atradās zālē, kā arī tiem, kuri tajā dienā pildīja dienesta pienākumus un nevarēja apmeklēt svinīgo pasākumu par godu Valsts policijas 101.gadadienai. Tāpat milzīgs paldies tika izteikts ģimenes locekļiem, kas atbalsta katru policijā strādājošo, jo bez viņu atbalsta nebūtu viegli. "Paldies viesiem, kuri ir ieradušies – prokuratūrai, pašvaldībām, Lietuvas kolēģiem. Tikai visi kopā mēs spēsim darīt šo vidi drošāku. Mēs kalpojam sabiedrībai. Novēlu izturību, veselību un panākumus."

Indulis Blīgzna savu runu iesāka ar atskatu par paveikto šajā gadā. "Valsts policija svin 101.gadadienu. Tas nozīmē, ka jaunajā gadu simtā esam nostrādājuši jau veselu gadu. Atskatoties uz šo gadu, varu droši teikt, ka esam pastrādājuši un pildījuši mūsu galveno uzdevumu – kalpot mūsu valstij, mūsu sabiedrībai. Veicot šos pienākumus, mēs esam strādājuši vairākos pasākumos. Kā viens no lielākajiem pasākumiem bija kuģa "Saratov" sagaidīšanas pasākums Liepājā, kas bija vēl saistībā ar simtgades svinībām mūsu valstī, kā arī esam nodrošinājuši sabiedrisko kārtību neskaitāmos kultūras un sporta pasākumos Kurzemes reģionā. Esam aizturējuši bīstamus noziedzniekus un palīdzējuši iedzīvotājiem. Par šo veikumu es vēlos pateikt milzīgu paldies ikvienam zālē sēdošajam. Arī ikvienam kolēģim, kas nav šeit, bet pilda dienesta pienākumus ārpus šīm telpām šobrīd. Visiem paldies un izturību turpmāk! Es novēlu visiem mums drosmi, uzdrīkstēšanos un pieņemt jaunos izaicinājumus. Visiem stipru veselību, stipras ģimenes, mīlestību un ticību. Sveicu svētkos!"

Tāpat svinīgajā pasākumā tika prezentētas modes mākslinieka Bruno Birmaņa dizainētās jaunās policijas formas. Savukārt priekšnesumos mūs priecēja mūsu kolēģis Uldis Dārznieks, izpildot paša sacerētu dziesmu "Zelta plecs", savukārt otrā priekšnesumā ar kolēģi, Ventspils iecirkņa priekšnieku Ansi Zanderu izpildīja dziesmu "Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas".