Liepājas pilsētas pašvaldība jau tradicionāli, tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un apbalvošanai izvirzīt aizvadītā gada veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas (NVO) un brīvprātīgā darba veicējus, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Liepājas pilsētas pašvaldība ik gadu pasakās un godina organizācijas un brīvprātīgos, kuri savu ikdienu velta cilvēkiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, nesavtīgi atbalstot un palīdzot gan praktiski, gan emocionāli.

"Mēs arī šajā gadā aicinām ikvienu ieteikt un pateikt paldies organizācijām, kas, neskatoties uz ārēji sarežģītajiem apstākļiem, ir veiksmīgi turpinājušas savu darbu, tādējādi atbalstot liepājnieku iniciatīvas un palīdzot līdzcilvēkiem praktiski vai psiholoģiski. Tāpat aicinām novērtēt arī brīvprātīgo darbu, pasakoties tiem cilvēkiem, kuri ir palīdzējuši izvirzītajām organizācijām veiksmīgi īstenot savu misiju", mudina sabiedrības pārvaldības speciāliste Brigita Dreiže.

Izvirzīt apbalvojumam organizāciju un brīvprātīgos var ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu līdz 9. decembrim vietnē pieteikumi.liepaja.lv.

Arī šogad NVO godināšanas pasākums nenotiks, bet pašvaldība katru organizāciju un tās brīvprātīgos sveiks individuāli.

2020. gadā pašvaldība pateicās tiem cilvēkiem, kuri brīvprātīgi atbalstīja līdzcilvēkus "Covid-19" infekcijas izplatības laikā un palīdzēja pandēmijā cietušajiem. Pateicību saņēma Ērika Birzkopa, Sidija Jevlampjeva-Vasare, Guntis Pūce, Vēsma Kalnmale, Gintars Janauskis, Vineta Vanaga, Daina Ozola, Uldis Dobelis, Dainis Bērziņš un vēl divi brīvprātīgie, kuri savu vārdu nevēlējās publiskot.