No 29. jūnija līdz 30. jūnijam Liepājā norisināsies Latvijas mazākumtautību festivāls "Vaļā vērti atslēdziņ'!", pulcējot teju 1500 dalībniekus. Pasākuma veiksmīgas norises nodrošināšanai, Liepājas pilsētas pašvaldība aicina pieteikties brīvprātīgos, informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Lai pieteiktos brīvprātīgo darbam, interesentiem līdz 27. jūnijam jāaizpilda elektroniska pieteikuma forma ŠEIT.

Festivāla laikā brīvprātīgo darbs būs nepieciešams Info centrā, reģistrējot dalībniekus, izsniedzot festivāla materiālus un informējot festivāla apmeklētājus par festivāla programmu un aktivitāšu norises vietām. Tāpat brīvprātīgie atbalstu nodrošinās dalībnieku gājiena laikā, amatu un radošo darbnīcu teltīs un nodrošinot dažādu nacionālo ēdienu degustēšanas iespējas festivāla apmeklētājiem. Papildu informācija pašvaldības mājas lapā.

Brīvprātīgo atbalsts būs nepieciešams abās festivāla dienās, 29. un 30. jūnijā, savukārt 27. jūnija vakarā plānota brīvprātīgo sapulce, tiekoties ar festivāla organizatoru komandu Liepājas Latviešu biedrības namā. Tikšanās laikā tiks sniegta detalizēta informācija par festivālu, tā programmu, norisi un uzdevumiem, kas tiks uzticēti brīvprātīgajiem. Lai brīvprātīgie par pasākumu iegūtu visu nepieciešamo un būtisko informāciju, ierašanās uz sapulci ir obligāta.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstīt uz e-pastu nvo@dome.liepaja.lv vai zvanīt Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītājai Agijai Meniķei pa tālruni 63 404 722 vai 28 647 396.