Liepājas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa jūnijā piedāvā iedzīvotājiem apmeklēt  pieaugušo neformālās izglītības nodarbības.

Jūnijā plānotas trīs nodarbības:

"Joga priekam un veselībai", 8.jūnijs, pulksten 15.00-16.30. Nodarbību vadīs sertificēta jogas pasniedzēja  un jogas centra "Kundal" dibinātāja Evija Branta. Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir joga un kā ikdienā izmantot vienkāršas jogas metodes pašsajūtas uzlabošanai.  Uz nodarbību ierasties tādā apģērbā, lai ir ērti arī kustēties.


"Vegānu un veģetāriešu uzturs", 14.jūnijs, pulksten 17.00-18.30. Nodarbību vadīs uztura trenere Ieva Ozoliņa. Ideja par šādu nodarbību radās, jo iepriekšējā veselīgā dzīvesveida nodarbībā iedzīvotāji interesējās tieši par vegānu un veģetāriešu uztura īpatnībām. Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kā veidot pilnvērtīgu ēdienkarti,  ja cilvēks izvēlas būt vegāns vai veģetārietis, kā uzņemt visas nepieciešamās uzturvielas tikai no augu valsts izcelsmes produktiem un citus sev interesējošos jautājumus.

"Veselība vasarā", 16.jūnijs, pulksten 16.00-17.30, nodarbību vadīs medicīnas māsa Liene Rūja-Lāma. Nodarbības laikā tiks apskatītas šādas tēmas:

Pārkaršana, pārsauļošanās, ādas apdegumi;
Kodumi;
Ūdens prieki jeb esi gatavs uz visu;
Nelūgtais viesis – ērces;
Organisma tuksnesis jeb dehidratācija;
Traumatisms vasarā.
Nodarbība paredzēta ikvienam interesentam, bet īpaši aicināti vecāki, kuriem ir bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā.


Nodarbības notiks Peldu ielā 5, 4.stāvā un ir bez maksas. Uz nodarbībām ir jāpiesakās iepriekš, aizpildot anketu ŠEIT