Politiski represēto klubs, Strēlnieku un Partizānu apvienības, "Optimistu pulks" nosūtījuši atklātu vēstuli Liepājas partijai, Latvijas Reģionu apvienībai un biedrībai "liepājnieki".

Vēstulē teikts:

"Mēs, Liepājas nacionāli patriotisko organizāciju biedri, nevis lūdzam, bet pieprasām, lai Liepājas partija un Latvijas Reģionu apvienība atmet savas personīgās ambīcijas un nesaskaņas un vienojas veidot kopīgu koalīciju Liepājas pilsētas domē.

Pietiek koķetēt un izpatikt “Saskaņai”, ir jānodrošina arī nākotnē virzība uz latvisku un demokrātisku Liepāju. Nedrīkst pieļaut, ka “Saskaņa”, turot rokās “zelta kārti”, lēni un neatvairāmi pārņem varu Liepājā. Tas, ka “Saskaņa” ieguvusi vienu vietu vairāk Liepājas domē nekā iepriekš,  ir apliecinājums šim procesam. Kamēr Liepājas partija un Latvijas Reģionu apvienība dalīs, kuram vairāk pienākas Liepājas domes priekšsēdētāja amats, tikmēr vēstures dzirnas mals klusi un bez apstājas un Liepājā valdīs saskaņieši ar līdzīgām metodēm kā Rīgā. Vai mēs to gribam? Vai mēs gribam, ka arī Liepājā valda partija, kura parakstījusi un vēl līdz šim nav lauzusi sadarbības līgumu ar Putina Krieviju. Vai mēs gribam, ka tuvākā nākotnē atkal varētu izskanēt jautājums par krievu valodu kā otro valsts valodu?

Mēs, kas esam izcietuši Sibīrijas moku ceļus, pazemojumus okupētajā Latvijā, stāvējuši Baltijas ceļā, bijuši vienoti janvāra barikādēs un  puča laikā 1991. gadā, sakām Jums – šis ir pēdējais brīdis, lai atjēgtos un parādītu, ka esam vienoti un atbalstām brīvu, neatkarīgu, vienotu un nacionālu valsti – Latviju, kurā draudzīgi dzīvo dažādu tautību cilvēki, kuri ciena un strādā savas Latvijas un Liepājas labā.

Ņemot vērā pašvaldību vēlēšanu iznākumu, uzskatām, ka domes koalīcija jāveido Liepājas partijai kopā ar Latvijas Reģionu apvienību, jānosaka kopīgi nākotnes mērķi un uzdevumi Liepājas attīstībai nākošos četrus gadus. Par latvisku koalīciju Liepājā nobalsojuši vairāk nekā divas trešdaļas vēlētāju. Nenododiet mūs!"

Vēstuli parakstījuši Liepājas Politiski represēto kluba priekšsēdētājs Andris Zīders, Latviešu Strēlnieku apvienības Liepājas nodaļas priekšsēdētājs, Juris Skrodelis, Latvijas Partizānu apvienības Liepājas nodaļas priekšsēdētāja Biruta Radoviča un Liepājas Optimistu pulka priekšsēdētāja Skaidrīte Solovjova.