Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina interesentus uz  klātienes semināru "Garšaugu daudzveidība, kopšana un pielietojums" sadarbībā ar  Priekules dārzniecības daiļdārznieci un floristi Lieni Sokolovsku (attēlā).  

Ikvienai saimniecei pavasaris un vasara ir laiks, kad savas maltītes var veiksmīgi papildināt ar pašas  audzētiem un ievāktiem garšaugiem. Zaļumus ir iespējams audzēt gan dārzā, gan uz palodzes puķupodos un ir vērtīgs palīgs virtuvē gardas maltītes pasniegšanai! Bieži ir dzirdēti jautājumi: Kā "atsvaidzināt" tik pierasto olu kulteni? Kā bagātināt svētku cepeša garšas buķeti?  Liene Sokolovska iepazīstinās ar tādiem garšaugiem kā baziliku, timiānu, rozmarīnu, estragonu, citronzāli, piparmētrām un citiem zaļumiem, to kopšanu un pielietojumu ikdienā.

Laiks: trešdiena, 18.maijs, pulksten 17.30–19
Vieta: klātienē, Peldu iela 5, 404 kab.
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 16. maijam (ieskaitot)
Anketa pieejama šeit: https://ej.uz/garšaug_i

Semināru piedāvājums interesentiem top saskaņā ar iepriekš aptaujā noskaidroto viedokli par iedzīvotāju interesēm un mācību vajadzībām, informē Liepājas Izglītības pārvalde.