Liepājas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina iedzīvotājus pieteikties uz decembra  mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā. Pieteikšanās uz decembra nodarbībām ŠEIT, portālu informēja Izglītības pārvalde.
 
6.decembrī pulksten 15.00 - 16.30 praktiskā nodarbība "Google diska izmantošanas iespējas". Nodarbības vadītāja Andra Krasavina, Digitālo tehnoloģiju nodaļas vadītāja un IT eksperte.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir Google disks, kā to praktiski izmantot un kādas priekšrocības, tas sniedz ikdienas plānošanai un darbam. Dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Google diska darbību un pārvaldību.
Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām Google diska lietošanā
Pieteikšanās: līdz 4. decembrim

6.decembris pulksten 17.00 - 18.30 radošo sarunu darbnīca "Grāmata izaugsmei, attīstībai, motivācijai". Sarunu  darbnīcas vadītāja "Zoldnera izdevniecības" īpašniece un projektu vadītāja Zanda Zoldnere.
Apraksts: Radošo sarunu darbnīcas laikā būs iespēja iepazīties ar personīgās motivācijas, izaugsmes un profesionālās attīstības tēmai veltītām grāmatām, ko nu jau 15 gadus izdod "Zoldnera izdevniecība", un kas miljoniem cilvēku visā pasaulē rosinājuši izvirzīt drosmīgus mērķus un piepildīt savus sapņus. Tās ir grāmatas, kas rosina, iedvesmo un piedāvā idejas veiksmīgas karjeras un produktīvākas, piepildītākas un laimīgākas dzīves veidošanai. Gatavojoties svētkiem, tā būs arī lieliska iespēja sev vai sev tuvam cilvēkam sarūpēt iedvesmojošu dāvanu Ziemassvētkos – sarunu darbnīcas apmeklētājiem "Zoldnera izdevniecība" piedāvās īpašas cenas grāmatām un bezmaksas dāvanu kastītes Ziemassvētku noformējumā.
Mērķauditorija: ikviens interesents
Pieteikšanās: līdz 4. decembrim

12. decembris pulksten 15.00 - 16.30 praktiskā nodarbība "Digitālo Ziemassvētku kartiņu veidošana platformā Canva". Nodarbības vadītāja Agnese Lejniece, Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja apgūt grafiskā dizaina platformas "Canva" izmantošanas iespējas un izveidot digitālas Ziemassvētku kartiņas.
Mērķauditorija: ikviens interesents
Pieteikšanās: līdz 4. decembrim
Nodarbības maksa: 6 eiro

13. decembris pulksten 17.00 - 18.30 praktiskā nodarbība "Vientulība un skumjas". Nodarbības vadītāja Baiba Pavlovska, klīniskais un veselības psihologs, juridiskais psihologs ar vairāk kā 15 gadu profesionālo pieredzi.
Apraksts: Nodarbībā tiks apskatīti tādi jautājumi, kā vientulība, melanholija, skumjas. Par to kā dvēseles stāvoklis pielāgojas laika apstākļiem. Kā parūpēties par sevi un saviem tuvajiem šajā gada laikā, kad tumsa vairāk kā gaisma.
Mērķauditorija: pieaugušie
Pieteikšanās: līdz 10. decembrim

14.decembris pulksten 17.00 - 18.30  praktiskā nodarbība "Kā izveidot savu Etsy veikalu". Nodarbības vadītāja Kristiāna Gulbina, E-komercijas platformu lietotāja ar vairāk kā trīs gadu pieredzi.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja izmēģināt kā notiek veikala atvēšana platformā Etsy un kā izveidot pirmos listingus. Kā arī iemācīties kā pilnvērtīgi izmantot atslēgas vārdus, kā rīkoties ar SEO programmām, lai pārbaudītu atslēgas vārdu popularitāti un pircēju iesaisti. Uz nodarbību līdzi sava produkta foto.
Mērķauditorija: iedzīvotāji, kuri vēlas sākt savu darbību Etsy e-komercijas platformā.
Nodarbības maksa: 9 eiro
Pieteikšanās: līdz 6. decembrim