Lai veicinātu bērnu fizisko un mentālo veselību un sniegtu jaunas zināšanas veselīgu paradumu veidošanā, 14. – 18. augustā Liepājas 8. vidusskolas telpās un sporta laukumā norisināsies bezmaksas veselības nometnes bērniem divās vecuma grupās: 7 – 9 gadi un 10 – 13 gadi.

Nometnēs paredzētas teorētiskas un praktiskas nodarbības par dažādiem veselīga dzīvesveida jautājumiem. Nometnes programmā ir plānotas daudzveidīgas fizisko aktivitāšu nodarbības, veselīgam uzturam veltītas izzinošas un praktiskas gatavošanas meistarklases, kā arī radošas un interaktīvas nodarbības par emociju atpazīšanu, veiksmīgu komunikāciju un savstarpējo attiecību veidošanu, tāpat nometnes ietvaros būs nodarbība par drošību dažādās situācijās.

Veselīga dzīvesveida nometnes norisināsies piecas secīgas dienas, no 14.augusta līdz 18.augustam, Liepājas 8. vidusskolas telpās un sporta laukumā, Dunikas ielā 9/11 no pulksten 9 līdz 16. Bērniem tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana trīs reizes dienā.
Vietu skaits katrā nometnē ir ierobežots. Pieteikšanās aizpildot elektronisku anketu:

• 7–9 gadu vecuma grupai ŠEIT
• 10–13 gadu vecuma grupai ŠEIT

Bērni nometnē tiks uzņemti rindas kārtībā. Nometnes organizatori sazināsies ar bērna pārstāvjiem, lai apstiprinātu dalību nometnē.
Nometnes organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "OnPlate".

Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA "OnPlate" pārstāvi Līgu Balodi, rakstot liga@onplate.lv vai zvanot 26176117.

Veselības nometnes tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.