Biedrība "Attīstības platforma YOU+" no 20. jūlija līdz 24. jūlijam organizē skolēnu apmācību programmu "Liepājas Jaunatnes Akadēmija 2020".

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi un Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8.3.4.0/16/I/001 Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai "PuMPuRS", informē projektu koordinatore Inga Birzgale.

Dalībai "Jaunatnes Akadēmija" tiek meklēti spējīgi, uzņēmīgi un atraktīvi 8.–12. klases skolēni, kā arī profesionālo izglītības iestāžu 1.–4. kursa audzēkņi, kuri ir gatavi pavadīt piecus vakarus iedvesmojošu un panākumus guvušu cilvēku lokā. Šī ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, atrast jaunus draugus un domubiedrus.
 
Apmācības notiks no 20.jūlija līdz 24. jūlijam kopstrādes telpās "YOUSpace", Vecajā Ostmalā 53. Dalībnieki piecos vakaros, piedaloties radošajās darbnīcās, grupu darbos un dažādu profesionāļu pieredzes stāstos, izstrādās idejas, kuras spētu padarīt Liepāju par labāku pilsētu.

Apmācību noslēgumā komandas prezentēs savas idejas un to prototipus žūrijai, lai iegūtu noderīgas balvas.

Tāpat jaunieši identificēs sev interesējošās profesionālās ievirzes, atradīs hobijus un ārpusskolas aktivitātes.

Pieteikšanās vietnē www.youpluss.lv.