Liepājas 8. vidusskola aicina vidusskolēnus pieteikties tālmācības vai neklātienes programmai un apgūt Uzņēmējdarbību un jurisprudenci vai Sociālās zinātnes un komunikāciju, informē Izglītības pārvaldes komunikācijas vadītāja Renāte Meļķe.

Tālmācība tā ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē,  sev ērtā laikā un tempā. Mācības iespējams apvienot ar sportu, vaļaspriekiem, ģimenes lietām vai darbu. Tāpat mācības piemērotas tiem, kurus saista zināšanas apgūt individuāli nevis lielā klases kolektīvā. Mācību nodarbības tiek organizētas Moodle platformā, kurā pedagogi piedāvā daudzveidīgus mācību materiālus un pārbaudes darbus.

Ja ir interese par finanšu jomu un darbu bankā vai arī saista jurisprudence, piemīt līderības prasmes, skolēns ir vērsts uz attīstību, personisko izaugsmi un patīk izaicinājumi – aicinām pieteikties Uzņēmējdarbības un jurisprudences tālmācības vai neklātienes programmai. Savukārt, ja saista un interesē rakstniecība, žurnālista un sabiedrisko attiecību speciālista darbs, piemērota būs Sociālo zinātņu un komunikācijas programma.

Liepājas 8.vidusskola – ir vienīgā vidusskola Liepājā, kur iespējams mācīties tālmācības vai neklātienes programmās bez maksas. Ja skolēnam ir nepabeigta vidējā izglītība, aicinām sazināties ar izglītības iestādi, lai pielīdzinātu iepriekš iegūtos vērtējumus un skolēns varētu turpināt mācības 11. vai 12.klasē. Sagatavojot individuālo plānu, skolēnam ir iespēja pabeigt divas klases viena mācību gada laikā.

Dokumentus iespējams iesniegt skolas kancelejā darba dienās no pulksten 10 līdz 14. Par individuālu tikšanos aicinām sazināties iepriekš, zvanot uz tālruni 63484369. Plašāka informācija izglītības iestādes mājaslapā 8vsk.liepaja.edu.lv.