Sestdien, 25.novembrī, Liepājas 8.vidusskolā norisinājās ikgadējais starptautiskais badmintona turnīrs "Liepājas cerība", pulcējot 75 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas, ka arī Latvija dzīvojošus Ukrainas un Vjetnamas spēlētājus. Šogad pārsteidza gan 30 spēlētāju desants no Lietuvas, gan pārstāvju ierašanās no tālā Valkas novada. Dienas garumā tika izspēlētas vienspēles un dubultspēles A un B grupās gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, tā sadalot 15 medaļu komplektus, portālam ziņoja Liepājas badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

A un B grupās triumfēja liepājnieki, izcīnot sešas no astoņām zelta godalgām, trīs sudrabus, vienu bronzu un trīs 4. vietas.

Vienspēlēs elites grupā zelts Martai Heizei un šobrīd Valkā dzīvojošajam Leonardo Golovčenko. Zelts sieviešu dubultspēlēs Žanetei Griniecei ar Martu Heizi, jauktajās dubultspēlēs Leonardo Golovčenko un Martu Heizei, vien vīru dubultspēlēs vietējiem sudrabs, kur finālā seniori Guntis Pirktiņš ar Aigaru Breču līdzīgā cīņā atzina Talsu dueta Patrika Kanda un Ričarda Klāva Miezīša pārākumu. Pirktiņam 4.vieta vienspēlēs, bet jauktajās dubultspēlēs "koka" medaļas Anrijam Zaķim un Žanetei Griniecei.

Goda pjedestāla augstākos pakāpienus arī B grupā aizņēma mājinieki, pateicoties Anrija Zaķa un Evas Filkas uzvarām, Arnolda Tiļļas sudrabam un Diānas Čaikas bronzai vienspēlēs, Arnolda Tiļļas un Nila Vītoliņa, kā arī Diānas Čaikas un Santas Bronkas izcīnītajam zeltam dubultspēlēs. Jauktajās dubultspēlēs finālā nepārspēti bija talsinieki Ričards Klāvs Miezītis un Dārta Zandberga, atstājot sudrabu Liepājas pārim Nilam Vītoliņam un Diānai Čaikai.

Jauniešu grupā dubultspēlēs nepārspētas mūsējās – Paula Mežale un Andželīna Vinklere, sudrabs Ievai Meždreijai un jelgavniecei Marijai Stockai.  Labs meiteņu sniegums bija arī vienspēlēs, kur Paulai sudrabs, bet Andželīnai bronza.

Vienspēlēs jauniešiem zelta godalgas izcīnija jelgavnieks Leonards Piļks un Ieva Vaļģe no Valkas, dubultspēlēs spēcīgākie atkal jelgavnieki – Leonards Pilka un Emīls Baltputnis. Jauniešu B grupas vienspēlēs labākais rezultāts Vanesai Velavečiūtei no Klaipēdas.

Paldies par atbalstu Liepājas 8.vidusskolai un Liepājas valstspilsētai.

Visi rezultāti pieejami ŠEIT.