25. janvārī pulksten 17 Jūrkalnes tautas namā liepājnieks Arturs Pērkons aicina uz savas fotogrāfiju personālizstādes "Cilvēki interjerā" atklāšanu.


"Izstādi sarīkot mani uzaicināja Jūrkalnes "Vētru muzeja" vadītāja Inita Plēsuma," pastāsta Arturs.


Iespējams, liepājnieki atceras izstādi ar tādu pašu nosaukumu, kas bija skatāma gandrīz pirms divdesmit gadiem toreizējā galerijā "Rožu laukums". Šajās fotogrāfijās Arturs bija fiksējis viņu interesējošos liepājniekus vidē, kas šiem cilvēkiem ierasta, ko viņi veidojuši un kas savā ziņā veido arī viņus pašus. Toreiz eksponētās bildes autors papildinājis ar vairākām jaunām, taču pagaidām daudz nestāsta, saglabājot intrigu līdz izstādes atklāšanas brīdim.


"Es esmu liepājnieks visu laiku, un domāju, ka tas nav izmaināms," – par sevi ir teicis Arturs Pērkons.


Dzimis 1956. gadā. Kopš 1998. gada dzīvo un strādā galvenokārt Rīgā. Beidzis Rīgas Politehnisko institūtu, iegūstos būvinženiera profesiju, pēc tam Dānijā izmācījies par akustiķi un šobrīd pelna iztiku ar akustikas projektiem. Visu mūžu aizrāvies arī ar fotogrāfiju, bijis profesionāls arhitektūras fotogrāfs.


Arhitekts un uzņēmējs Uldis Pīlēns par viņu teicis: "Arturs Pērkons, manuprāt, ir viens no nedaudzajiem arhitektu aprindās atzītajiem fotogrāfiem Latvijā, kurš patiešām spēj saredzēt un sajust arhitektūras būtību. Nenoliedzami Arturs ir personība – arhitektūras trīsdimensiju realitāti viņš papildina ar savu redzējumu, kādēļ veidojas jauna, interesanta realitāte."