Liepājas teātris pērnā gada nogalē aicināja iegādāties suvenīru, kas tapis sadarbībā ar Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolu – gabaliņu no vecajiem teātra skatuves dēļiem.
Šādu suvenīru kā dāvanu, sezonu sākot, saņēma visi teātra darbinieki, portālam irliepaja.lv pastāstīja teātra vadītājs Herberts Laukšteins.


"Tā kā bija izgatavots vairāk suvenīru, nekā darbinieku, devām iespēju atbalstīt teātri, iegādājoties savā īpašumā vienu no nedaudzajiem Liepājas teātra skatuves vecās grīdas fragmentiem."


Pavisam pārdošanai tika piedāvāti 65 suvenīri, no kuriem apmēram puse jau ir nopirkti, taču pagaidām vēl ir iespēja kādu iegādāties, pastāstīja teātra vecākā pārdošanas projektu vadītāja Ieva Dzerkale.


Suvenīra minimālā cena ir 25 eiro, taču, ja ir vēlēšanās atbalstīt teātri ar lielāku summu, var ziedot par suvenīru vairāk.

Suvenīru var iegādāties, sazinoties pa tālruni: 29352460. Suvenīra cenā (25 eiro) ir iekļauta tā piegāde uz pakomātiem vai Latvijas Pasta nodaļu visā Latvijas teritorijā.

"Smiekli, asaras, mokas un uzvaras, ieelpa un izelpa vienā ritmā… Tieši uz šiem skatuves vecajiem dēļiem tapušas tādas izcilas izrādes kā "Kaupēn, mans mīļais!", "Killlera dienasgrāmata", "Hanana", "Ragana", "Spēlē, Spēlmani!", "Pūt, vējiņi!", "Sods un noziegums", "Stavangera" un daudzas citas.  Liepājas teātra skatuves mugurkauls – vecie grīdas dēļi – tik ilgi kalpojuši mums, nu tie gatavi glabāt savus piedzīvojumus, pārdzīvojumus un noslēpumus pie jums!" – teikts teātra aicinājumā saviem skatītājiem un atbalstītājiem.


Uzziņa
Īsts Liepājas teātra skatuves vecās grīdas dēļa fragments


materiāls – koks un caurspīdīga materiāla dekors ar tekstu #KURŠKURU LIEPĀJAS TEĀTRIS 2020
izmērs – aptuveni 6 cm x 5cm x 15cm
iesaiņojums – dāvanu maisiņš no auduma ar aizsienamu galu un īpašs – ar roku rakstīts – Liepājas teātra aktiera sveiciens.