Vokālās studijas "Tev un man" dziedātājiem decembris bijis un ir muzikāliem notikumiem piesātināts, sākot ar festivālu „Bildes”, beidzot ar Ziemassvētkiem.

Kā portālu informēja studijas vadītāja Igeta Gaiķe, decembra sākumā "Tev un man" kā ik gadu piedalījās mūzikas un mākslas festivālā "Bildes", dziedot Kaspara Vecvagara un grupas "Auļi" dziesmas.

Pagājušās nedēļas nogalē "Tev un man" dalībnieki ar izciliem rezultātiem – zelta medaļu kategorijā "Folkdziesma" – piedalījušies starptautiskajā konkursā "Rīgas simfonija" un ar diviem koncertiem priecējuši klausītājus uz prāmja "Tallink".

Skaistākās Ziemassvētku melodijas studijas dalībnieki izpildīja kopā ar Liepājas zvanu ansambli "Campanella" un piedzīvoja arī diezgan nopietno vētru, kas šai laikā plosījās Eiropā.

Bet sestdien, 14.decembrī, studija "Tev un man" piedalīsies Latvijas TV Labdarības akcijā "Nepaej garām!", kur tiešraidē no Stradiņa universitātes aulas dziedās dziesmas no Kaspara Vecvagara jaunā dziesmu albuma "Ar mīļumu".

21.decembrī dziedātāji ģimeniskā atmosfērā sniegs svētku koncertu saviem vecākiem, bet 23.decembrī atkal kopā ar Liepājas zvanu ansambli uzstāsies Rundāles pilī."