Ar atsauci uz Liepājā klusi aizvadīto Starptautisko teātra dienu piektdien Liepājas muzeja telpās K. Ukstiņa ielā 7/9 notika kino pēcpusdiena „Liepājas teātris astoņdesmitajos”.

Pēcpusdienu, uz kuru lielākoties bija pulcējušies esošie un kādreizējie Liepājas teātra štata aktieri, kā arī teātrim tuvu stāvošie, rīkoja Liepājas muzejs sadarbībā ar Liepājas virtuālo kinomuzeju.

Pēcpusdiena iesākās ar Liepājas kinoamatieru savulaik veidotu materiālu par krāšņo Teātra dienas gājienu, atmiņas par kuru nav izbālējušas  gan tā dalībniekiem, gan teātra mākslas cienītājiem.

Sekoja fragmenti no Liepājas teātra izrāžu „Anna Kareņina” (1981), „Trīnes grēki” (1983), „Aija” (1985), „Vējiem līdzi” (1987) ierakstiem, starp kuriem atmiņās par Liepājas teātri astoņdesmitajos dalījās aktieri Anda Albuže, Zigurds Akmentiņs, Gunārs Kugrēns, Juris Āboliņš, Aivars Kalnarājs, Ainars Krūms.

Liepājas muzejs sadarbībā ar Latvijas virtuālo kino muzeju un AS „Liepājas metalurgs” muzeju iepriekš bija sarīkojis arī pilsētas mākslas dzīvei astoņdesmitajos gados un leģendām apvītajai futbola vēsturei veltītas kino pēcpusdienas.